Передача товару при поставці

Прийом і передача товару при поставці відбувається в присутності уповноважених представників сторін. Разом з товаром надається підписаний рахунок на оплату та товаросупроводжувальний документ (видаткову накладну) – 2 примірники, а покупець розписується на одному з таких примірників, що свідчить про отримання ним товару. В разі отримання товару через залучені компанії-перевізники (служба експрес-доставки) покупець приймає товар відповідно до видаткових накладних, які супроводжують дану поставку.

Покупець не може в будь-який час відмовитися від товару, поставленого йому згідно раніше узгодженого замовлення,  крім випадків, якщо при прийомі товару виявиться невідповідність кількості і якості товару та повноти виконання відповідного замовлення, складається Акт розбіжностей в довільній формі і підписується представниками сторін, згідно якого постачальник зобов'язаний замінити неякісний товар на таку ж кількість якісного, довезти недопоставлений товар, або надати відповідні виправлені документи після підписання Акту розбіжностей. В разі виявлення розбіжностей чи невідповідності поставки товару до наданої заявки при прийманні товару покупець може оформити повернення та сповістити про це постачальника за допомогою електронної пошти/телефонного зв’язку або може отримати товар та домовитися з постачальником про його повернення, або про виправлення наданих документів.

Гарантійний термін на товар вказаний на упаковці товару. Гарантія не розповсюджується на недоліки товару які виникли внаслідок неналежного використання, зберігання, транспортування, дій третіх осіб.