Про нас

Компанія Аллєгро-ОПТ була заснована в 1996 році, спочатку займалася виробництвом і продажем аудіо та відео касет. У 2004 році була зареєстрована торговельна марка Videx. З цього часу пішов відлік глобального розвитку компанії. У 2004 році компанія пробує свої сили у виготовленні dvd і cd дисків під своєю торговою маркою, для чого купується перше обладнання.
 
З розвитком торгової мережі компанія розвиває свій асортимент, доповнивши його фотопапером, створеним для струменевого друку під торговою маркою Videx. У 2008 році оновлюється обладнання для для виробництва DVD та CD дисків. Зараз компанія Аллєгро-опт є одним з лідерів продажу dvd, cd дисків, фотопаперу, чистячих засобів. Батарейки торгової марки Videx на прилавках магазинів і супермаркетів України.
 
Аллєгро-ОПТ пропонує широкий асортимент паперових стаканів. Продукція виготовляється на власному високотехнологічному виробництві з повним дотриманням технічних умов. Продукт сертифікований, має гігієнічний висновок.
 
Компанією ведеться постійний контроль якості продукції, що продається. Менеджери компанії регулярно відвідують найбільші виставки Гонконгу та Німеччини, відстежуючи розвиток нових технологій і напрямків ринку витратних матеріалів.

Відкриваються представництва у великих містах України, розширюється дилерська мережа. В асортимент товарів постійно додаються нові позиції товарів і категорій. З 2011 року компанія Аллєгро-ОПТ є ексклюзивним партнером компанії Havit (Hong Kong) на ринку України, що є постачальником інноваційних товарів та IT технологій. Ще
 з першого дня існування має на меті втілення в життя оригінальних та сміливих рішень, використовуючи не стандартні підходи до продуктів та процесу їх створення.